Slayt1 Slayt1
slayt2 slayt2
Slayt 3 Slayt 3
slayt6 slayt6
Slayt 5 Slayt 5
Slayt 7 Slayt 7
Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Ağır Nakliyat Ltd. Şti. 1995 yılında Kemal Küçük tarafından kurulmuştur. 29 yıldır aktif olarak lojistik ve taşımacılık denince dünya standartlarında bir firma olma vizyonu ile faaliyet göstermektedir. İstanbul Ağır Nakliyat, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek en kaliteli, en ekonomik çözümler sunmayı bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarında zamanında tam anlamıyla hizmet vermeyi misyon edinen bir firmadır.

Şirket faaliyetlerimizi proje taşımaları, gabari taşımalar, yurt içi-yurt dışı taşımalar, flatrack konteyner taşımacılığı, lowbed/ağır taşımalar, havaalanı ekipman taşımaları, tinny house taşımaları olarak sıralamak mümkündür.

Marka olmanın verdiği yükümlülük ile önce ülkemiz adına ve daha sonra uluslararası taşımacılıkta mükemmele ulaşmak için sürekli gelişim ve iyileşme çabası içinde olmayla birlikte hedeflerimiz; müşterilerimizin memnuniyeti, tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde kalarak büyümeye yöneliktir.

Hizmetlerimiz

Uluslararası Ağır Nakliyat
Uluslararası Ağır Nakliyat

Avrupa ve Asya’da birçok ülke de bu hizmet ağımız mevcut olup yük ve malzemelerinizi emniyetli ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

İncele
Tekne Taşımacılığı
Tekne Taşımacılığı

Farklı boyutlarda bulunan teknelerin yurtiçine ve yurtdışına taşınmasını sağlamaktayız.

İncele
Uçak Taşımacılığı
Uçak Taşımacılığı

Uçak Taşımacılığında kendi bünyemizde ki üstün donanımlarımızdan yardım alarak yurt içi ve yurt dışına taşımacılık gerçekleştirmekteyiz.

İncele
Kazan Taşımacılığı
Kazan Taşımacılığı

Değişik boyutlarda bulunan kazanları yurt içine ve birçok yurt dışı ülkesine taşımaktayız.

İncele
İş Makinası Taşımacılığı
İş Makinası Taşımacılığı

Yurtiçi ve Yurtdışı olarak çeşitli iş makinalarınızın taşınmasına olanak sağlıyoruz.

İncele

Haberler

Resmi internet sitemizin yenilendiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!
Resmi internet sitemizin yenilendiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Gurur ve heyecanla duyuruyoruz ki, İstanbul Ağır Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz sektörde bir adım daha ileriye gitmek amacıyla resmi internet sitemizi yayına almış bulunmaktayız!

İstanbul Ağır Nakliyat:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
14:55
Görüşmeyi Başlat